Verandering van eigenaar

Hoe je jouw verandering van eigenaar zo snel mogelijk laat goedkeuren

Y
Geschreven door Yngvild Trøan
Meer dan een week geleden bijgewerkt

Wil je de eigenaar van je bedrijf veranderen? Gebruik dan de onderstaande gids over dit proces. Je vindt er ook informatie over wat je kunt doen om je verzoek zo snel mogelijk te laten goedkeuren.

Ons team zal binnen 2 werkdagen bevestigen dat ze je verzoek hebben ontvangen. Het kan vijf tot tien werkdagen duren om het overdrachtsproces volledig af te ronden. Houd er rekening mee dat het onderstaande proces momenteel alleen van toepassing is op het Verenigd Koninkrijk, Ierland, Frankrijk en Italië.

Ben je de nieuwe eigenaar?

Ga je een bestaande partner op het platform van Deliveroo kopen of heb je die onlangs gekocht, vul dan ons formulier voor Verandering van eigenaar in (zie hieronder) en verstrek de bedrijfsgegevens die nodig zijn om van eigenaar te veranderen.

Zodra dit is gelukt en het verzoek is goedgekeurd, moet je een aantal veiligheidscontroles doorlopen, een nieuw contract met Deliveroo ondertekenen en je nieuwe bankgegevens verstrekken, zodat we onze betalingen kunnen actualiseren.

Het formulier Verandering van eigenaar, per markt:

Ben je de vorige eigenaar?

Ga je je restaurant dat op het platform van Deliveroo staat verkopen of heb je het onlangs verkocht, vul dan ons formulier voor Verandering van eigenaar in en verstrek de bedrijfsgegevens die nodig zijn om van eigenaar te veranderen.

Worden je documenten geaccepteerd, dan nemen we contact op met de nieuwe eigenaar om enkele identiteitscontroles uit te voeren, bankgegevens te verzamelen en een nieuw contract met Deliveroo te ondertekenen.

 1. De nieuwe/vorige eigenaar vult ons formulier voor Verandering van eigenaar in.

  1. In onze veelgestelde vragen hieronder lees je welke documenten kunnen worden geaccepteerd.

 2. Is je document afgewezen, dan neemt een van onze teamleden binnen 24 uur telefonisch contact met je op, op je primaire telefoonnummer. Zij zullen dan samen met jou bekijken waarom het document is afgewezen en wat je kunt doen om je verzoek geaccepteerd te krijgen.

 3. Na acceptatie sturen we de nieuwe eigenaar een link om onze identiteitsverificatie te voltooien.

 4. We sturen de nieuwe eigenaar een nieuw contract met Deliveroo ter ondertekening.

 5. Als je een nieuwe eigenaar bent, vragen we je om je bankgegevens.

 6. Zodra dit contract is ondertekend, werken we het account bij met de gegevens van de nieuwe eigenaar.

 7. De betalingen worden de volgende donderdag doorgestuurd naar de bankrekening van de nieuwe eigenaar (zie de veelgestelde vragen voor betalingsinstructies).

 8. De nieuwe eigenaar is nu het eerste aanspreekpunt en kan beginnen met handelen op het platform van Deliveroo.

Veelgestelde vragen

Welke documenten kunnen worden geaccepteerd?

Elk document moet elke afzonderlijke pagina van het contract bevatten. Houd er rekening mee dat we geen documenten met ontbrekende pagina's of documenten zonder handtekening van een getuige kunnen accepteren. Je kunt tot 2 documenten aanleveren met een maximale bestandsgrootte van 10 MB.

Verenigd Koninkrijk en Ierland

Italië

Frankrijk

 • Huurformulier

 • Verkoopovereenkomst activa

 • Eenvoudig wettelijk registratieformulier

 • Koopovereenkomst aandelen

 • Partnerschapsovereenkomst

 • Onderverhuurcontract

 • Franchiseovereenkomst

 • Managementovereenkomst

 • Visura camerale

 • Modulo di locazione

 • Contratto di vendita di beni

 • Modulo di registrazione legale semplice

 • Contratto di acquisto

 • Accordo di partnership

 • Sublocazione

 • Contratto di franchising

 • Contratto di gestione

 • Extrait K-Bis

 • Contrat de vente de biens

 • Acte de cession de la société

 • Contrat de franchise

 • Contrat de bail de sous-location

Tips voor goedkeuring van je aanvraag:

 • Het document moet door alle partijen zijn ondertekend.

 • Verstrek alle pagina's van de documenten; mis geen enkele pagina want dat betekent een onmiddellijke afwijzing van het verzoek.

 • De volledige namen moeten zijn vermeld, niet alleen de bedrijfsnamen.

 • De naam van de vorige eigenaar moet overeenkomen met onze gegevens.

 • De garanten moeten anders zijn dan de namen van de twee eigenaren.

 • Het Deliveroo-ID moet overeenkomen met onze gegevens.

 • Gebruik geen getypte namen in plaats van handtekeningen.

 • Lever geen Word-document aan (deze zijn te gemakkelijk te bewerken).

 • Lever geen handgeschreven aantekeningen aan, want die kunnen niet worden geverifieerd.

 • We accepteren geen irrelevante documenten zoals energierekeningen, kredietaanvragen, verzekeringsformulieren enz.

 • Alle documenten die ouder zijn dan 6 maanden worden niet geaccepteerd (geldt niet voor Italië).

Hoe lang duurt dit proces?

Dit proces kan 5-10 werkdagen duren wanneer zowel de nieuwe eigenaar als de bestaande/vorige eigenaar de juiste documentatie vlot aan Deliveroo kunnen verstrekken. Het kan langer duren als de verkeerde documenten worden aangeleverd of als we geen tijdige reactie krijgen van de eigenaren.

Hoe zorg ik dat betalingen naar de nieuwe eigenaar gaan en wanneer gaat dit in?

Ons team zal de bankgegevens bijwerken zodra de eigendomsoverdracht is goedgekeurd en het formulier voor wijziging van de bankgegevens is ingevuld. Betalingen worden elke donderdag gedaan, dus om betalingen op de volgende beschikbare donderdag naar de nieuwe bankrekening te sturen, moet je verzoek 72 uur daarvoor worden goedgekeurd.

Was dit een antwoord op uw vraag?